wizualizacje dla architektów i projektantów

 

Wykonujemy wizualizacje architektoniczne (mieszkaniowe, biurowe, usługowe) oraz wnętrz (prywatne, komercyjne, publiczne). Oferta skierowana jest również do studentów. Pracujemy na podkładach w formacie dwg, skp i pdf. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie.

wizualizacje dla deweloperów

 

Najczęściej wraz z rozpoczęciem budowy rozpoczyna się sprzedaż nowych domów i mieszkań. Wykonujemy wizualizacje osiedli, pojedynczych mieszkań w rzutach aksonometrycznych oraz panoramy 360 stopni. Analiza rzutów i przekrojów nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czy warto zlecać wykonanie wizualizacji?

 

Wizualizacje znacznie ułatwiają kontakt i zrozumienie z klientem, często to właśnie one są ostatecznym argumentem przekonującym do wizji projektanta. Komunikacja trójwymiarowym obrazem to najlepsza forma prezentacji w branży architektoniczno-budowlanej, nie pozostawia niedomówień i nieporozumień, a jeśli wizualizacje wykonane są ze starannością - w pełni odzwierciedlają wygląd przyszłej inwestycji.

Zastosowanie wizualizacji 3D

 

Nie sposób opisać słowami naszych wszystkich myśli, intencji i założeń projektowych, do tego celu najlepiej posłużą nam wizualizacje. Mówi się, że architekci rozmawiają obrazami, a klient kupuje oczami dlatego właśnie wizualizacje komputerowe odgrywają dziś istotną rolę w realizacji każdego projektu.

 

Poniżej kilka wybranych przykładów wizualizacji wykonanych przez naszą pracownię.

 

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów.

tel. 797 777 075

fotorealistyczne wizualizacje

03 lipca 2018